1. O nas
  1. O nas
 2. MEDIA O NAS
 3. Galeria
 4. facebook
 5. PODARUJ PIĘKNO
 6. AKTUALNOŚCI/ PROMOCJE
 7. CENNIK
 8. CENY ZABIEGÓW I TERAPII ŁĄCZONYCH WYKONYWANYCH W SERIACH
 9. Kontakt
  1. Mapa dojazdu do Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica

O nas

 

 

 

Gabinet Estetica to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Gabinet Estetica to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii.

 Dzięki połączeniu leczenia Dermatologicznego, szerokiej ofercie zabiegów Kosmetologicznych z nowoczesnymi zabiegami Medycyny Estetycznej pomagamy naszym pacjentom wydobyć ich naturalne piękno kierując się przy tym wysublimowanym zmysłem estetycznym.

 Estetica imponuje obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości. Dzięki  doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem naszych Pacjentów.

 Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy autorską procedurę przedzabiegową, opartą na przygotowywaniu Indywidualnego Programu Pielęgnacji Skóry. To rodzaj terapii łączonej, tworzonej na podstawie głębokiej analizy indywidualnych potrzeb Pacjenta, który przy konsekwentnym stosowaniu, pozwoli osiągnąć doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów.

 Serdecznie zapraszamy na  konsultację z naszymi specjalistami !

 

 Co wyróżnia Gabinet Estetica?

 Autorski sposób prowadzenia Pacjentów – Dla każdego Pacjenta przygotowujemy Indywidualny Program Pielęgnacji Skóry w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany terapii łączonej. Dzięki temu skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest możliwie największa.

 Wykwalifikowany zespół specjalistów – w skład zespołu Estetica wchodzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii Kosmetologii  – tylko holistyczne podejście do Pacjenta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

 Kompleksowa oferta - w ofercie Gabinetu Estetica znajdują się zabiegi z dziedziny Medycyny Estetycznej, Dermatologii i Kosmetologii.

 

 

Twoja skóra zawsze pod opieka profesjonalistów.
Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica, 32-600 Oswiecim, ul. Dabrowskiego 129, tel.: 33 844 01 66
Projekt i program Interhead.pl