Pierwsza wizyta

Pierwszy kontakt w gabinecie to zapoznanie się z Państwa problemami dermatologiczno-trychologicznymi. Podczas konsultacji zostają omówione elementy, które bezpośrednio i pośrednio przekładają się na funkcjonowanie skóry i włosów.

Stan i wygląd skóry, zależny jest od kondycji organizmu, schorzeń czy chorób ale również od zrównoważonej, przemyślanej pielęgnacji. Dlatego też niezbędna jest szeroka diagnostyka. W Gabinecie Estetica analiza stanu organizmu i skóry odbywa się zazwyczaj podczas pierwszej wizyty. Przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, Pacjent uzupełnia ankietę, analizowane są wyniki badań, zdrowie oraz wygląd skóry. Na podstawie uzyskanych informacji komponowana jest indywidualna terapia oraz dobierana prawidłowa pielęgnacja domowa.
Naszym priorytetem jest całościowa terapia skóry, biorąca pod uwagę ogromną ilość czynników wpływających na jej stan. Jeśli zostały u Państwa zdiagnozowane problemy z gospodarką hormonalną lub inne choroby, prosimy o przygotowanie ostatnich wyników badań oraz listy przyjmowanych leków.

Informujemy, iż  w związku sytuacją epidemiologiczną, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo wdrożyliśmy nowe specjalne procedury, dołożyliśmy wszelkich starań po to, aby móc bezpiecznie pracować i zapewnić bezpieczeństwo Wam, drodzy Pacjenci.

Prosimy o przybywanie na umówione wizyty punktualnie i bez osób towarzyszących (poza wyjątkiem, gdy Pacjentem jest dziecko), wchodzenie do gabinetu, w masce zakrywającej nos i usta, dezynfekcję rąk w wyznaczonym do tego miejscu, pozostawienie odzieży wierzchniej w wskazanym miejscu, umycie rąk mydłem do dezynfekcji skóry.